Látogatók száma
Indulás: 2005-09-18

Edzői értékelések:

UTE

Holló Tivadar, edző: A Dermax tornán már találkozott egymással a két csapat, akkor nagyon kikaptunk az újpestiektől. Most viszonylag tűrhető eredményt értünk el ellenük. Lehetett volna szorosabb is.

FTC

Holló Tivadar, edző: Nagyon küzdelmes mérkőzés volt. Az utolsó pillanatig nyílt volt a találkozó. 7-5-nél, a végén még akár növelhettük volna a különbséget, végül ilyen szoros lett. A lényeg, hogy győztünk, és nagy lépést tettünk a felsőház felé. Csak hat gólt kaptunk, vagyis jó volt a védekezés!

Vasas

Holló Tivadar, edző: Az első negyed eredménye mindent elárul!  Gyengén játszottunk és ráadásul a kapusom is csak lélekben volt itt! Tovább kell lépni, szerdán jön a Szolnok, akiket le kell győznünk, ha a legjobb nyolc közé szeretnénk bekerülni!

Szolnok

Holló Tivadar, edző: Jól kezdtünk, 7-1-re is vezettünk, amit egy kisebb hullámvölgy követett. Erre még rátettek a bírók azzal, hogy 10 szabálytalanságot ítéltek ellenünk, míg az ellenfélnél senkit sem állítottak ki! A végén már csak egy cserejátékosom marad, a többiek – Fábián, Szabó, Nagy V. – kipontozódtak. Ettől függetlenül hoztuk a kötelezőt, győztünk!

Hódmezővásárhely

Holló Tivadar, edző: Biztos győzelem volt! Ezt illett hozni!

Pécs

Holló Tivadar, edző: Nagyon sok gólhelyzetet kihagytunk! Két negyedet átaludtunk!

Cegléd

Holló Tivadar, edző: Több gól volt a kezünkben, mint amit végül lőttünk!

BVSC

Holló Tivadar, edző: Megint nagyon sok helyzetet kihagytunk. Ekkora különbség azért nincs a két csapat között, bár a 2. BVSC még erős nekünk.

Domino

Holló Tivadar, edző: Csapnivaló, fegyelmezetlen játék! Egy pozitívum azért akad: sok játékosnak adtam játéklehetőséget!

Szentes

Holló Tivadar, edző: Ahhoz képest, hogy a 91-es játékosok hiányoztak, egészen jól helytálltak a kicsik. A két kapus jól védett, még büntetőket is fogtak!

Szentes

Holló Tivadar, edző: Akár szorosabb is lehetett volna! Egyszerű dolgokra kellene odafigyelni: komolyan venni az edzéseket, betartani a taktikai utasításokat és akkor nem marad el a siker. Ezért az edzésen kell először megdolgozni!

KSI

Holló Tivadar, edző: Örültem, hogy Szabó Zoli  jó játékkal és gólokkal tért vissza a betegség után, de Madaras Márkó is jól mozgott. Azt sajnálom, hogy a jobb ellenfélnek még ajándék gólokat is adunk. Sokkal szorosabb eredményeket tudnánk elérni egy kis odafigyeléssel!

Domino

Holló Tivadar, edző: A második negyedet elaludtuk. Ettől függetlenül volt esély, hogy meglepetést okozzunk!

UTE

Holló Tivadar, edző: Fejlődünk, szép gólokat lőttünk, hétszer voltunk eredményesek akcióból, de a védekezésünk még mindig hiányos!

BVSC

Három negyedig kitűnően játszottunk a listavezető ellen! 6-5-el kezdtük az utolsó játékrészt, ahol hirtelen betermeltek négy gólt. Az őszi játékunkhoz képest jelentős előrelépés tapasztalható, hiszen akkor még nagy „verést” kaptunk a Vasutasoktól. A meccs nagy részén fegyelmezett, jó játékot produkált a csapat. Ilyet szeretnék látni a többi találkozónkon is!

FTC

Holló Tivadar, edző: Kijózanító pofont kaptunk a Fraditól, utána nem is tudtam aludni! 9 akciógólt lőtt az ellenfél! Úgy tűnik, a BVSC elleni helytállás sokat kivett a fiúkból. Megrendítő vereséget szenvedtünk, így a rájátszás első körében hét meccsből hét vereség a mérlegünk!

Szentes

Holló Tivadar, edző: A Szentesnek van egy nagyon jó centere, aki mérkőzésenként lő ellenünk 5-6 gólokat! 3-3 után elengedtük ellenfelünket 9-3-ra. A harmadik negyedben eldőlt a mérkőzés.

Eger 92-93 Fiú